Raskaan kaluston varaosaliike

Yhteystiedot:

Raskas-Osa Oy / Varaosat
Paljetie 1
96300 Rovaniemi

Puh: 016-345252 
Päivystys numero: 0500-500252

Arkisin kello 7-18 
Lauantaisin kello 9-13 



  







 
 


 

Raskas-Osa Oy / Korjaamo
Ahjotie 31
96320 Rovaniemi

Puh: 040-6800209 

Arkisin kello 8-17 
Lauantaisin ja iltaisin sopimuksen mukaan


  


 

Paperilaskut:
PL 24208
00021 LASKUTUS

Verkkolaskut:
Verkkolaskutusosoite on 003703991129
Verkkolaskutusoperaattori on Itella Information Logistics Oy

Operaattorin välittäjätunnus 003710948874

Y-tunnus: 0399112-9

 

Veikko Tapio
Puh: 0400-694254
veikko.tapio@raskas-osa.com

Harri Lahtinen
Puh: 0400-996252
harri.lahtinen@raskas-osa.com

Janne Annala
Puh: 0440-694252
janne.annala@raskas-osa.com

Janne Yliniemelä
Puh: 0400-699252
janne.yliniemela@raskas-osa.com

Juha Kouri
Puh: 044-7372072
juha.kouri@raskas-osa.com
 




 

Toomas Mero
Puh: 040-6800203
toomas.mero@raskas-osa.com

Niko Peltoperä
Puh: 040-6800031
niko.peltopera@raskas-osa.com

Mikko Mustonen
Puh: 040-6804009
mikko.mustonen@raskas-osa.com